.

.

MUTTCO промет на мало со лекови само-дизајн burly изработка куче поводник СВЕТЛИНА ЖАН рачно изработени 5 големини најлон куче јаки и leashes UDL034

MUTTCO промет на мало со лекови само-дизајн burly изработка куче поводник СВЕТЛИНА ЖАН рачно изработени 5 големини

DEN 346.00
DEN 427.20
-19 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


MUTTCO промет на мало со лекови само-дизајн burly изработка куче поводник СВЕТЛИНА ЖАН рачно изработени 5 големини најлон куче јаки и leashes UDL034
Опис Прилагодливи кожа вратот гердан. уникатен дизајн и рачно изработени јака. Различни 5 големини ќе биде погоден за вашето кученце. Висок квалитет најлон материјал и метал тока. Лесно да се земе и удобен за носење. Вашето кученце ќе го сакам.
Информации
Материјали : најлон
Место на Потекло : Кина (Копно)
Боја : wathet сина и бела
Куче Јака Димензии : Ширина : 2.5 cm (околу 0.98 во) Дебелина : 2,5 mm (околу 0. 1 во) XS : 23-30(cm) (за 9.1-11.8 во) S : 31-41(cm) (за 12.2-16.1 во) M : 42-48(cm) (за 16.5-18.9 во) L : 49-55(cm) (за 19.3-21.7 во) XL : 56-62(cm) (за 22.0-24.4 во) Куче Поводник Димензии : Ширина : 2.5 cm (околу 0.98 во) Дебелина : 2,5 mm (околу 0. 1 во) XS : 110(cm) (за 43.3 во) S : 110(cm) (за 43.3 во) M : 110(cm) (за 43.3 во) L : 120(cm) (за 47.2 во) XL : 120(cm) (за 47.2 во) Куче Поводник Куче Јака Куче Јака & Куче Поводник Сет
Answer : ___________________________ Note : - - - Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот
- Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење Пакет се Вклучени : 1 x Милениче Вратот и Јаката

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Материјал:
Најлон
Шема:
Plaid
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Тип:
Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Брзо Ослободување
Функција:
прилагодлив
modle број:
UDL034
Материјал:
Најлон
боја:
wathet сина и бела
Големина:
XS, S, M, L,XL
MOQ:
1 Компјутер
Пакување:
Торба
Опсег:
Одговара за Куче
време на испорака:
1 Ден
Тип:
куче поводник
Потекло:
Кина (Копно)

Тие исто така купуваат со овој производ.