.

.

EMERSONGEAR Тројно М4 Маг Торбичка Тактички Molle Брза Претовар Списание Торбичка за Airsoft Wargame Опрема Painball Лов EM2388

EMERSONGEAR Тројно М4 Маг Торбичка Тактички Molle Брза Претовар Списание Торбичка за Airsoft Wargame Опрема Painball

DEN 655.00
DEN 935.04
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1)Материјал : 500 DWear-отпорни најлон
2) Тежина : 96g
3) Големина : Должина 9.45 инчен(24cm)*Висина 5.51 инчен(14cm)
1)Големина : Должина 9.45 инчен(24cm)*Висина 5.51 инчен(14cm)
1)Материјал : 500 D Носат-отпорни, најлон
1)Погодни за пиштол маг.
1) Molle Систем за прикачување пошта и додатоци
1)Модуларен Тројно
1)Клип позиција со еластична ткаенина за да се спречи клип исклучување и лесно да се отстрани и место на клипот.
Emersongear е тактички серија бренд кој е посветен да го обезбеди geniune MULTICAM производи и wargame опрема. EMERSONGEAR официјалната продавница на Aliexpress ШТО WARGAME ОПРЕМА МОЖЕТЕ ДА ги ДОБИЕТЕ ОД НАШАТА ПРОДАВНИЦА ?

Основни својства

Број На Модел На:
EM2388
Бренд Име:
emersongear

Тие исто така купуваат со овој производ.