.

.

Зачудувачки!круша хривнија АА 6-7MM Бела црна, сива жолта Вистински Слатководни бисер & Сребрена Еластична хривнија бесплатен превозот A2306

Зачудувачки!круша хривнија АА 6-7MM Бела црна, сива жолта Вистински Слатководни бисер & Сребрена Еластична хривнија

DEN 1556.00
DEN 1768.32
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на terisa накит
се меша бојата природен бисер хривнија
бела црна, сива жолта боја
големина : 6-7mm
хривнија должина : 8inch
тежина околу : 16g
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет). Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.
За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 13 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас !
Имаме трговијата на мало продавница во Пекинг и ние ќе добредојдовте да ја посетите : )
добредојдовте на terisa накит

Основни својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Бисер Форма:
Барок
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
20cm
Затворач Тип:
Чипка-Up
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Капка Вода
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
хривнија боја:
Бела црна, сива жолта боја
Должина:
8inchs
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Материјал Тип:
бисер и сребро.
Ѓердани Тип:
бисер хривнија
Накит Главен Материјал:
природен бисер
Гем Боја:
Многоцветни
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
бисер
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.