.

.

BomHCS Биг Цвет Жените Зима И Топло Beanie Рачно Изработени Поврзана Капчиња Шапка Капи Подарок

BomHCS Биг Цвет Жените Зима И Топло Beanie Рачно Изработени Поврзана Капчиња Шапка Капи Подарок

DEN 529.00
DEN 623.04
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Сплетам Soft & удобно Внимание : ви Благодариме за разбирањето!! Подготовка на Време : ние треба да се подготви вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. 2-3 работни дена сме фабрика ,
на капа е направен од страна на страна, ние може да се направи beanie ви треба,
можете да се прилагодите на други бои и големина.

Основни својства

Големина:
hat, gloves
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Волна,Акрилик
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
BomHCS
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
161142
Стил:
Новина

Тие исто така купуваат со овој производ.