.

.

Ноќта на вештерките костим гумени партија костими за возрасни смешни костим

Ноќта на вештерките костим гумени партија костими за возрасни смешни костим

DEN 1148.00
DEN 1435.20
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ноќта на вештерките костим гумени партија костими за возрасни смешни костим f
Висина : 200 CM ( за возрасни од 1,5 до 2 метри)
Превозот :
На производот ќе биде предаден од страна на Продавачот за Испорака Метод ,EMS,DHL> со следење на број.
(Времето за испорака зависи од сопствени грешки, Локација и Земја).
Обичај Должност е на Купувачите, ве молиме бидете сигурни дека кога ќе го поставите цел .
Контакт со нас на :
Ние нудиме продажба на мало и големо на услуги. Ние може да обезбеди производи во согласност со вашите барања.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви други проблеми или проблеми.
Ве молиме да не контактирате доколку ви треба објектот во брзање или имаат рок.
Ве молиме контактирајте со нас пред да остават негативен фидбек или отворање случај, веруваме дека сè ќе дојде со преговарање.
Повратни информации :
Вашето мислење е навистина важно за нас. Вашиот 100% задоволството е загарантирано. Ние го остави позитивни повратни информации за сите успешно завршени трансакции. Во прилог на вашите позитивни повратни информации, се надеваме дека ќе ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ .

Основни својства

Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Надуени Облека
Извор Тип:
Филм & TV
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
KOOY
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Chiao-Tzu
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
1040
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Тие исто така купуваат со овој производ.