.

.

GTBracing baja алуминиумски тркала центар GR074

GTBracing baja алуминиумски тркала центар GR074

DEN 11168.00
DEN 12138.72
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

GTBracing baja алуминиумски тркала центар GR074 GTB трки baja-5b метал пет тркала + метал стегање прстен Комплет листа на додатоци : 4 PCS метални тркала +4 парчиња надворешен притисок внатрешниот круг

Основни својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава

Тие исто така купуваат со овој производ.