.

.

DIYWS Стрип Супер Херој Спалната соба Decal Ѕид Уметност Налепница Слика Ѕид декорација Винил Дома Декор Ѕид налепници

DIYWS Стрип Супер Херој Спалната соба Decal Ѕид Уметност Налепница Слика Ѕид декорација Винил Дома Декор Ѕид

DEN 883.00
DEN 1103.52
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал : Не-toxi,еколошки ПВЦ
Заврши Големина : M 85 CM X 46 CM L 105 CM X 58 CM
Пакување : еден oppbag
Тежина : Околу 300g/pc
Стандардната боја : ЦРНА ФУНКЦИЈА
1.Договор за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Модерен дизајн и висок квалитет
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Основни својства

боја:
Црна, Прилагодено Боја, Бела
Големина:
46x85cm, 58x105cm
Стил:
Американски Стил
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
976
Бренд Име:
DIYWS
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија

Тие исто така купуваат со овој производ.