.

.

QIAOBAO 2018 Нов Квалитет Кожа Ранец Жените Ранец За тинејџерки Мода Rucksack Студентите Училиште Кеси

QIAOBAO 2018 Нов Квалитет Кожа Ранец Жените Ранец За тинејџерки Мода Rucksack Студентите Училиште Кеси

DEN 1012.00
DEN 1839.36
-45 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


БРЕНД : QIAO BAO ГОЛЕМИНА : 28x11x34 CM (Не minght биде 1-3 см descrepancy во димензија поради различни мерни методи) МАТЕРИЈАЛ : Подели Кожа КАПАЦИТЕТ : Приспособат на ipad, мобилни телефони,паричници,clutchs и др.


Основни својства

Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
QIAOBAO
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче На Синџирот На Носителот,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Главен Материјал:
Сплит Кожа
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Број На Модел На:
A168811
Декорација:
Никој
Техника:
Одлични
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.