.

.

рачно изработени пејзаж маслото репродукција на лен платно,вода лилјани-1917-8 од клод моне,Слободна локација за подигнување на Превозот

рачно изработени пејзаж маслото репродукција на лен платно,вода лилјани-1917-8 од клод моне,Слободна локација

DEN 2832.00
DEN 3540.00
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки. тоа е важно за меѓународен бизнис. Ве молиме проверете превозот детали.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Пост Воздух mail.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.Како и сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел. било какви прашања,ве молиме да ги споделите со нас,ние ќе бидеме секогаш во вашата услуга.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство. Ви благодариме!
Добра Услуга :
Ние снабдување со висок квалитет на услуги, исто така,.
Опис :
вода лилјани-1917-8 од КЛОД МОНЕ
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 7-15days. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн.
Тие не се оригиналната големина на сликата. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.
Среќен Шопинг!!!
.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо). и 3-5days за сушење
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ.

Основни својства

Големина (Инчен):
16x16, 20x20, 24x24, 28x28, 30x30, 36x36
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Бренд Име:
AllSource
Број На Модел На:
CM333
Предмети:
Пејзаж
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Тие исто така купуваат со овој производ.