.

.

SOACH 50pcs 0.46 mm Знамето на Бразил Бразилецот Знаме две страни дизајн гитара ги собереш додатоци гитара зема гитарата plectrrum

SOACH 50pcs 0.46 mm Знамето на Бразил Бразилецот Знаме две страни дизајн гитара ги собереш додатоци гитара зема

DEN 188.00
DEN 198.24
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


започнете
Прочитајте внимателно :
1. Овој производ е поделена на три видови на дебелина, 0.46 мм, 0.71 мм, 1.0 mm.
2. Можете да изберете слика според следнава слика, и кажи ми ја сликата под број, ако не му кажете на клиентите модел број, случајно го испрати изберете моделот.
3. кажете ми што сакате да ја купите изберете дебелина. Ако не кажат на сервисот за дебелината, по случаен избор ги собереш изберете дебелина.
4. Одберете го моделот и соодветните дебелина за секој 10pcs зема
5. Ако купувате 10pcs само може да изберете шаблон дебелина,
Како што 1 P1-1,0.46 MM
6. Ако купувате 50pcs, можете да изберете 5 видови на обрасци и соодветна дебелина, како што се 1 P1-1 0.46 ММ, 1 P1-2 0.71 ММ, 1 P1-3 1.0 MM, 1 P1-4 0.46 ММ, 1 P1-5 0.71 ММ вкупно 50pcs
7. Ако купувате 100pcs, можете да изберете 10 видови на обрасци и соодветна дебелина, како што се 1 P1-1 0.46 ММ, 1 P1-2 0.71 ММ, 1 P1-3 1.0 MM, 1 P1-4 0.46 ММ, 1 P1-5 0.71 ММ .. вкупно 100pcs

Основни својства

Број На Модел На:
0.46
Бренд Име:
SOACH
Тип:
Избере
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.