.

.

Универзален Мотор Прилагодливи Автопат FootPeg Планината За Хонда Харли Suzuki Јамаха 32-МИЛИМЕТРИ 1 1/4 Бар Нова Сенка, АЦЕ Аеро Дух

Универзален Мотор Прилагодливи Автопат FootPeg Планината За Хонда Харли Suzuki Јамаха 32-МИЛИМЕТРИ 1 1/4 Бар

DEN 3637.00
DEN 5052.00
-28 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Универзален Мотор Прилагодливи Автопат Foot Peg Планината За Хонда Харли Suzuki Јамаха 32-МИЛИМЕТРИ 1 1/4" Бар Нова Сенка, АЦЕ Аеро Дух
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
КАРАКТЕРИСТИКИ
Состојба : 100% Резервни Нови
Боја : Хром(како на сликите)
Големина : Шоу на сликата
Поставување на Возило : Предната
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Висок квалитет на метал и Гума
FITMENT
За Сите Мотоцикли со 1-1/4" или 32-милиметри Мотор Guard Несреќа Бар
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
Еден пар Нога штипки
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-30 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна. Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола. Ние снабдување со бесплатен превозот услуги, со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Postsince тоа е побезбеден. Методи за плаќање Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна . Гаранција доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives . Се враќа Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани Повратни информации Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Основни својства

Тип На Објект:
Нога Почива
Материјал Тип:
Висок квалитет на метал и Гума
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Име На Модел:
XF210320-E
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Fitment:
За Сите Мотоцикли со 1-1/4 или 32-милиметри Мотор Guard Несреќа Бар
Поставување на Возило:
ПРЕД

Тие исто така купуваат со овој производ.