.

.

Искра Кристално Јасно Начичкана Bowtie Фенси Бели Бисери Ѓердан И Обетки Накит Сет,Свадба Ѓердан И Обетки Накит

Искра Кристално Јасно Начичкана Bowtie Фенси Бели Бисери Ѓердан И Обетки Накит Сет,Свадба Ѓердан И Обетки Накит

DEN 619.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ние ќе ви понудат нов дизајн contiually!!
Превозот :
Превозот Многу важно ве Молиме прочитајте ги внимателно!!
1).Ве молиме доверба во мене, и јас може да го реши сите проблеми во врска со нашата накит.
Ви благодариме за разбирањето!!
Ако имате било какви прашања во врска со превозот методи на,ве молиме слободно контактирајте со нас!!
Пакет :
Стави earring, ѓердан, бразлетна и прстен посебно во opp вреќа.Состојба : 100% Сосема нов,Романтични,Домот,високо-одделение,модерен
Задржи во допир!!
Првиот благодарение толку многу за посетата на мојот продавница, и ако ви се допаѓа мојот накит, ве молиме да го купите, и не двоумете се да се направи нарачка!! И aslo ве молиме проверете ја вашата порака на следните денови откако ќе се воспостави ред, затоа што можеби има некои прашање, ние треба да се комуницира и да се реши проблемот пред испорака!!
Внимание : ве Молиме да направи плаќање по ред, предизвика нашите акции во менување на секојдневието!!
Нашиот тим :
Ние сме специјализирани во Накит сет за многу години, нашите Накит е обложено со 24 K вистински злато.Ве молиме не ми даде негативни повратни информации, Сите ние се обидуваме се потрудиме да биде на менаџерските услуга!!!
Политика на враќање :
Ние ви гарантираме 0 ризик шопинг, ако постои brocken кога ќе го примите производи, ние ќе испрати нов еден за слободни или рефундирање на дека по потврдува тоа.
Одлична соработка историјата!! Ние сме доверливи!!
Добредојдовте на нашата продавница!! Ние ќе ви даде многу се изненади.Ќе добиете предмети во рок од 3-7 работни дена откако сме ги испратите(за количина е повеќе од 120 компјутери, ние треба околу 7 дена за да се произведе). Благодарение толку многу за вашата cooepration!!!
2).
Имаат среќен shoping Патување!!. Кина пост воздух mail , бесплатен превозот,но треба за 15-45 дена да пристигне ( можеби и повеќе според различни места или во услови!) Ве молиме чекаат трпеливо пред добивањето на пратката. ние aslo прифати друг метод на плаќање, ве молиме контактирајте ме
Повратни информации :
Секој клиент е повратни информации е многу важно за нас , ние сме подготвени да го слушаат вашиот предлог за подобрување.Материјал : Цинк легура,Високо-qualitied Кристал,И Убав Бисер
3).8 cm, Bowtie е околу 3*3cm
Овој Сет е со Висок Квалитет, На bowtie е начичкана со Многу Кристали.
Ново! Сребро Позлатен Искра Кристал Bowtie Ѓердан Поставува Бели Бисери Ѓердан И Обетки Сет
Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји од пост воздух пошта, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата. И да се стави целиот сет во меур торба за одржување далеку од оштетување. Сите наши накит е без Никел, олово-слободни .5 cm,Бисер Големина е 0.

Основни својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Nekelace+обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристал
Повод:
Ангажирање
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
661
Парична казна или Моден:
Моден
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.