.

.

63mm 2.5 Chrismtas Црвена металик подарок пакување жичен работ лента 100 Двор/многу Кина Црвена боја Лента Присутни Божиќ

63mm 2.5 Chrismtas Црвена металик подарок пакување жичен работ лента 100 Двор/многу Кина Црвена боја Лента Присутни

DEN 1589.76

Од стоката
Достапно е за нарачката


100 Двор/многу 63mm 2.5" Chrismtas Црвена Боја подарок пакување жичен работ лента Кина Црвена боја Божиќ Лента Венец Присутни Божиќ Катира Жица Остро
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Боја : Кина Црвено (како што се покаже во слика)
Должина : Секој 100 Дворот (100 Yard секоја тек)
Ширина : 63mm 2.5"
Тежина : Околу 20g/2 YD; 100g/10 YD;1000g/100 YD
Материјал : Текстил
Примена : Можете да ја користите оваа лента на венец, гарланд, на сегашноста,на свадби, цветни аранжмани, занаети, scrapbooking, кукли, за шиење проекти,Забава, одмор, куќа оркестарот, или каде што треба еден допир на боја! Тоа е прашка може да направи вашата carft фантастичен.
Може да ја користите оваа лента да ги красат Chirsmtas Дрво, може да го Користат за DIY лента на лак, со железо жица спроведен во внатрешноста на работ, ови направи тоа лесно да се остане во било кој дизајн форма..
Имајте на ум 1 : пишете ни ако имате нешто, ние ќе се потрудиме да сервер за вас.
Забелешка 2 : бојата може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор.
Забелешка 3 : Купувачот треба да се одговорни за било каква вредност и сопствени должност ако постои.
Фото на нашиот Божиќ Лента
Жал ми е за нашата нормална еден рефлекс камера може да не ви покажеме една многу убава слика за вас, но она што можете да го видите тука е токму она што и да е , и кога имаш стоката во рака, ќе знаете колку е убаво лента за тоа.

Основни својства

Шема:
Полна Боја
Повод:
Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Денот на Вљубените,Божиќ
Број На Модел На:
OS-Р-G
Божиќ Ставка Type:
божиќ лента

Тие исто така купуваат со овој производ.