.

.

Луксузен и елегантен модерен табела тркачи за свадба декорација сатен домот табела тркач за партиски настан декорација

Луксузен и елегантен модерен табела тркачи за свадба декорација сатен домот табела тркач за партиски настан декорација

DEN 689.00
DEN 810.24
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние брод на адресата наведена од страна на alibaba. ви благодариме многу. Се надевам дека ќе може да се разбере. Па ние да работат заедно за да се направи тоа право за вас. Цената Не е Вклучено : табела platmat
5. Услуги на клиентите добредојдени се сите трговија на големо нарачки/барања и ние можеме да снабдување речиси било каков поредок од една десетина за да Илјади, ако треба, ве молиме контактирајте со мене, јас ќе понуди еден трговија на големо цена, благодарение. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку Превозот Преку Кина Пост Пошта , ќе биде за 7-25 работни денови во вашата земја. Ве молиме имајте во предвид дека предметите да се вратат мора да биде во НОВА состојба. Ние ќе рефундирање на куповната цена, но не превозот и манипулативните трошоци. И негативни повратни информации е навистина лошо за нашата alibaba продавачот.Цената е за 1 парче табела тркач. Ние прифаќаме замена или рефундирање во рок од 14 дена од денот на приемот. На враќање превозот ќе биде на ваш трошок и ќе исто така, да се ре-плати за размена повторно да биде транспортирана до вас. Плаќање 1. Како што рековме пред, ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Ако превозот време е малку подолго, ве молиме, не купувајте на овој објект. Ако сакате да ме остави негативни, ве молиме обратете ми се на прво место. Сите предмети се за вистинска снимање. Ако не ми пречи, ве молиме не брзајте и ни остави позитивен коментар и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Оценки за нас, кои се од витално значење за растот на нашата мала компанија.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме промени во alibaba прво како ние само ќе брод вашата alibaba адреса. Тоа ќе влијае врз нашата продажба, нашите приходи. Ве молиме контактирајте со нас наскоро.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.Големината е фиксна, не може да се промени
4. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети! Повратни информации, Ние секогаш се добијат позитивни повратни информации.
Ние БЕГ дека ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3 или 4-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации.Мора да постојат некои мирис кога ќе се отвори на пратката, само стави го направи тоа на ветрот,тогаш не ќе отидат
6. Злато боја Божиќ sequin декоративни везени табела тркач 2015 година НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ.Големина : како погоре (таму ќе биде околу 2-3 cm грешка растојание по шиење ) Тема : шупливи Стил : Класичен Материјал : полиестер Боја : боја на слонова коска
Совети :
1. се надеваме на вашето разбирање. Сите плаќања мора да се направи во рок од 7 дена по аукција е затворена. Ние се даде сè што секогаш доаѓаат со задоволство гаранција : ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети. Бидете сигурни дека вашите детали адреса и име и презиме во alibaba е апсолутно точно.

Основни својства

Големина:
40x130cm, 40x150cm, 40x175cm, 40x190cm, 40x210cm, 40x270cm, 40x240cm
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
tanmeluo
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Шема:
Извезена
Употреба:
Хотел,Дома
Број На Модел На:
табела тркачи за свадба
Шаблон Тип:
табела тркачи за свадба
Употреба:
Свадба
Објектот:
табела тркачи за свадба
боја:
Слонова коска

Тие исто така купуваат со овој производ.