.

.

Гумени ПВЦ Лето воден Парк Играчки Одење Roller Ball

Гумени ПВЦ Лето воден Парк Играчки Одење Roller Ball

DEN 20880.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Точка име : Гумени ПВЦ Лето воден Парк Играчки Одење Roller Ball
КК производи опис :
1) Материјал : стандард жив материјал, вода доказ и оган retardant функции.
2) Компресор : на негово барање; УЛ/CE/SGS /6 Papproved.
3) Дизајни : повеќе од 1000 онлајн стилови.
4) Според прилагодено. барања,сопствени бои,големини и дизајни на располагање.
5) за Користење : за изнајмување бизнис, партии, клубови, паркови, игралишта за забава, двор забава и сите други деловни функции.
6) Нашите гумени производи вклучуваат оган retardant& вода доказ засилен винил до индустриски стандарди.
7) Сите шевовите се двојно stitched (тројно да quartic stitched во чувствителните делови) и засилување ленти stitched на сите душек шевовите.
8) конкурентна цена, осигурување на квалитетот, одлично се служи.
Производот Сликата :
Повеќе на дизајнот да се избере :
Изработка Детали :
За КК гумени фабрика :
КК ГУМЕНИ Ограничен беше пронајден во 2001 година и беше во првите редови на иновации, производство, дистрибуција
и маркетинг на широк спектар на inflatables според Европскиот стандард со заштита на животната средина материјал.
Имаме креативен дизајн тимот, добро квалификувани работници, напредни машини и професионални продажбата на директори да ги задоволи
вашата сите барања. Тука е вашиот најдобар избор.
КК за Сертификација на :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и
5 ѕвезда ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас,
ние ќе ви одговори веднаш.
Име : Lynn Zhang
Skype : kkinflatable4
Мобилен : +8618127974549
Website : www.kkinflatable.com

Основни својства

боја:
Црвена, Јасно
Пол:
Унисекс
Тип:
zorb топка
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,13-24 Месеци,5-7 Години,Grownups,2-4 Години,< 3 години
Дијаметар:
1M
Предупредување:
10MINUTE
Број На Модел На:
kks-104
Карактеристики:
Гумени
Материјал:
ПВЦ
Материјал:
Силна 0.8 мм ПВЦ церада (Европскиот стандард)
боја:
Црвено; зелена; сина; жолта; розова; портокал или прилагодено боја
Цена Услови:
EXW; CIF; ФОБ Гуангжу
начин на плаќање:
Т/T(банкарски трансфер); western union; Payapl, Зачувам
Минимална цел:
1 Парче
време на испорака:
15-20 работни дена
Пакување:
силна ПВЦ церада пакување торба
Печатење:
дигитален печатење; свила печатење; страна сликарство
Контрола На Квалитет:
Многу строги тест пред испорака.
Употреба:
партии;забавен парк; изнајмување бизнис;

Тие исто така купуваат со овој производ.