.

.

Бела Еластична Beading String 60metres/тркалаат на Силна И Еластичен,Еластична Накит Кабелот За DIY Накит Занает Хривнија Одлуки

Бела Еластична Beading String 60metres/тркалаат на Силна И Еластичен,Еластична Накит Кабелот За DIY Накит Занает

DEN 128.00
DEN 182.40
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Се Водат Еластична Кабелот
Боја : Бела
Количина : 60metres/ролна
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Основни својства

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
lae1sa
Материјал:
Гума
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Објектот Должина:
6000cm
Објектот Тежина:
25g
Објектот Ширина:
0.1cm
Објектот Висина:
0.1cm
Производ Карактеристики:
се водат еластична кабелот
Број На Модел На:
EL513

Тие исто така купуваат со овој производ.