.

.

10Pcs OTG 5 Pin F/M Мини Промени Адаптер Конвертор USB Машки да се Женски Микро USB мини за микро женски машки AQJG

10Pcs OTG 5 Pin F/M Мини Промени Адаптер Конвертор USB Машки да се Женски Микро USB мини за микро женски машки

DEN 177.00
DEN 186.24
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

10 PCS 5 pin F/M мини Промени Конвертор USB Адаптерот Машки да се Женски Микро USB
Опис : USB машки да micro USB машки USB женски микро USB машки USB машки да мини USB машки USB машки да USB женски USB машки да мини USB женски USB женски мини USB машки USB женски USB женски USB машки да USB машки USB женски мини USB женски мини USB женски микро USB машки Пакетот вклучува : 10 x адаптери

Основни својства

Број На Модел На:
vga splitter кабел
Бренд Име:
AQJG
Connctor 1:
USB Машки да Micro USB Машки
Connctor 2:
USB Женски Микро USB Машки
Connctor 3:
USB машки да Мини USB машки
connctor 4:
USB машки да USB женски
connctor 5:
USB машки да мини USB женски
Connctor 6:
USB Женски Мини USB Машки
Connctor 7:
USB женски USB женски
Connctor 8:
usb машки да usb машки
Connctor 9:
USB женски мини USB женски
Connctor 10:
Мини USB Женски Микро USB Машки

Тие исто така купуваат со овој производ.