.

.

1PCS Minnow Намамат 7cm 8g 3D Прозрачна Ноќ Риболов Мамка Тешко Риболов Мами Со Две Куки Treble

1PCS Minnow Намамат 7cm 8g 3D Прозрачна Ноќ Риболов Мамка Тешко Риболов Мами Со Две Куки Treble

DEN 57.00
DEN 68.16
-16 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1 PCS Minnow Намамат 7cm 8g 3 D Прозрачна Ноќ Риболов Мамка Тешко Риболов Мами Со Две Treble Куки Карактеристики : Прозрачна ноќ 3 D minnow намамат тешко мамка.
Лесен за употреба, тоа е исто така лесно да се на новак.
Совршен дизајн може да го зголеми вашиот фаќа и да се создаде повеќе забава.
Уникатен движење како животот-како пливање акција во вода.
Стереоскопски 3 D очи, пореални и живи.
Свети зелено во темнината, е претпочитаниот класичен мами риболов, ноќта риболов и наутро риболов. Карактеристики : Материјал : ABS
Боја : Како на сликата
Должина : 7cm
Тежина : 8g Пакет Листа : 1 * Намамат

Основни својства

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
L030
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат

Тие исто така купуваат со овој производ.