.

.

ST210 Пила цилиндар клипот поставен 40MM

ST210 Пила цилиндар клипот поставен 40MM

DEN 1036.00
DEN 1151.52
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


210 цилиндри поставени исто како слика.
Цилиндар дијаметар : 40 MM
Квалитетот добро.
Види погоре слика,што може да се види разликата од ST210 и ST230.Обликот малку поинаква за левата страна.
Топло брзо да руски клиенти
Кажи ми ги твоето полно име како оваа,Kalinin Сергеј Dmitrievich.
Ве молиме изберете превозот начин пред да го купат.
Производот
Ако производот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас пред да даде негативни повратни информации, ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Плаќање
1. Aliexpress прифати Зачувам Кредитна картичка Web Money и така натаму.
2. Ние испрати пакет во рамките на 1-7 дена по уплатата. превозот
1. Бидете сигурни дека вашата Адреса, Поштенски код, Телефонски број .
2. Ние обично се користат картон за транспорт, по добивањето на пакет, купувачите треба да испит внимателно.
3. Време на испорака 10-60 дена, различни земји време на испорака се различни
4. Испрати до сад, Австралија, од страна на e Packet.Русија од страна на руската воздух. Време на испорака
Европска земја 15-42 дена
Јужна Американските земји 30-60 дена
Азиските земји 10-35 дена
Сад, Русија и Австралија 10-35 дена
Повратни информации
Повратни информации е најмоќната сила за нас
Ние гледаме напред за вашите предлози и совети
Конечно,ви благодариме за шопинг тука и имаат убав ден

Основни својства

сертификација:
CE
Број На Модел На:
210
Моќност Тип:
Бензински / Гас
Бренд Име:
ЈУНИ ДЕН
Функција:
Принудени Воздух За Ладење,2-Мозочен Удар,Еден Цилиндар
Тип:
пила

Тие исто така купуваат со овој производ.