.

.

WT-P812 Поставен V писмо pendant со pyrite шарм, отворајќи ,романтични убав квалитет V писмо форма pendant за ѓердан

WT-P812 Поставен V писмо pendant со pyrite шарм, отворајќи ,романтични убав квалитет V писмо форма pendant за

DEN 2352.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-P812 Поставен V писмо pendant со pyrite шарм, отворајќи ,романтични убав квалитет V писмо форма pendant за ѓердан
Точка Законик :
WT-P812
Материјал :
Природни v писмо со pyrite шарм, отворајќи
ГОЛЕМИНА на :
Околу 34mm долг на секој камен , pendant се разликува малку секој еден од големината
MOQ :
20 PCS секој стил, можете да избрани боја
Заврши :
24k вистински злато electroplated на камен остро, sliver боја исто така достапни
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
Само приврзоци, синџир, исто така, може да се достапни ако барањето
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Основни својства

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Бренд Име:
WKT
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
WT-P812
Обликотшема:
буквата V обликот
is_customized:
Yes
боја:
Природни
Место на Потекло:
Кина

Тие исто така купуваат со овој производ.