.

.

LED Костим Облека LED прозрачна џез Капа Со Llight Вратоврска LED ракавици LED Одговараат За Мајкл јакна Cosplay Костим

LED Костим Облека LED прозрачна џез Капа Со Llight Вратоврска LED ракавици LED Одговараат За Мајкл јакна Cosplay

DEN 2366.00
DEN 2784.00
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис на производот Боја : Бела, (Други бои може да се прилагоди, контактирајте со сервисот) Контрола : нема контролорот; вградена литиум батерија, полнење После полнењето е завршено, можете да го користите за 30 минути време на Полнење : 50 минути не треба жици за да се поврзете Ние ги користиме притисок пластични садови одлуки, сите процеси нема вишокот на лепило. Целокупната чувствувам добро, лесно да се носат.

Основни својства

боја:
LED Шапка, Еден Пар Ракавици, ПРЕДВОДЕНА Вратоврска, Капа Ракавици Вратоврска
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон,Памук
Број На Модел На:
tem56886
Бренд Име:
TEMLASER
боја:
RGB
Напојување:
ААА

Тие исто така купуваат со овој производ.