.

.

Pera Нови Корејски Стил Мода Дами Биг Цвет Сонце Кубни Циркони Кралска Сина Уво Студ Обетки За Жените Партија Накит E335

Pera Нови Корејски Стил Мода Дами Биг Цвет Сонце Кубни Циркони Кралска Сина Уво Студ Обетки За Жените Партија

DEN 268.00
DEN 412.80
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Обетки Големина : 1.6 см ( ве Молиме љубезно се забележи големината )
Бренд : Pera Накит
Предмет Тип : Романтични Голема Симпатична Студ Обетки
Материјал : Кубни Циркони
Главната Бои : Бела , Зелена , Сина
Носат Прилика : Office / Дневно / Подарок / Shopping / Датира / Годишнината / Патувањето / Партија
ова е шема е дизајнер од Pera , што е потребно Сонце Симпатична Цвет Облик Дизајн Полн Камен, отворајќи, Уникатен Дизајн Студ обетки , имаат Пенливи Круг Кубни Циркони , Висок квалитет Кубни Циркони Камен, Отворајќи Поставување , Погодна за Жени, Свадба ,Романтични Ангажман Партија Накит Додатоци , Божиќ Подарок ,
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pera Нови Корејски Стил Мода Дами Биг Цвет Сонце Кубни Циркони Кралска Сина Уво Студ Обетки За Жените Партија Накит E335

Основни својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Pera CZ
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E335
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Камен Материјал:
Кубни Камен Циркони
Обетки форма:
Моден 3 Круг Симпатична Студ Обетки
Главниот Камен Боја:
Сина , Зелена , Бела
Повод:
Свадба , Танцување Партија , Банкет Вечера,Годишнина
Метална боја:
Бело Злато Боја Накит
обетки стил:
Моден Жените Уво Studs Накит
најдобар подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/ Ќерка
Тип:
Романтични Голема Намали Студ Обетки
Големина:
1.6 cm
Точка име :
Pera CZ Накит

Тие исто така купуваат со овој производ.