.

.

Новиот Ѕид Decals Винил Decal Налепница Жена Модел Коса Салон за Убавина Дизајн Деко 22inX35in

Новиот Ѕид Decals Винил Decal Налепница Жена Модел Коса Салон за Убавина Дизајн Деко 22inX35in

DEN 820.00
DEN 911.52
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добредојдовте на нашата продавница мојот пријател,и Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете нашата продавница. ФУНКЦИЈА 1.Секој decal е направен од висок квалитет, самолепливи и водоотпорен винил. Лесен за употреба и отстранување 2.Нашите винил е оценет за последните 6 години на отворено и практично засекогаш затворен простор. 3.Decals може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина. Стави ги на твоите ѕидови, врати, плочки, windows, метал, плакар, пластика,windows - каде што сакате! 4.Многу побрзо, почиста и полесно отколку сликарство. 5.Додадете контакт на модерната ѕид декор во вашиот дом со оваа прекрасна decal.Издржливи,перат и изрибан (мека четка). Обрнете внимание на : 1)Забелешка : Pls дозволете мало боја нарушување, за различни монитор може да се прикаже поинаку.Нема причина да се Вратат или Спор .Ние Нема да ги прифатат со оваа причина .Pls љубезно ве молиме да се Разбере. 2)Затоа што Димензија е ограничен ,Ние не можеме Да Брод на сите Производот од страна на orginal големина, Кога вашата нарачка Големина е повеќе Ограничена,Може да се Примени на Производот во Компостирање Шема ,Можеби Доаѓаат во Неколку Делови Во Различни Листови ,во Зависност од Тоа во Големини. Ви Треба за да се Поврзете на Целата налепница на Ѕидот од Себе . Ви благодариме за вашиот разбере!
Слики не мора да ги покажат вистинските димензии на објектот, тие се само за прикажување ве молиме проверете го објектот големина.
Пакет се Вклучени(Спецификација : 2 парчиња) : 1x ѕид налепница + 1x трансфер филм
1 инч =25.4 mm=2.54 см
Ве молиме проверете прием на информации,оставете го вашето целосно име, целосна адреса и целосен телефонски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од поштата во вашата локална поштата. И ние нема да плаќаат за превозот на трошоците за испраќање на стоката.
Ве молиме оставете порака до мене кога ќе го поставите цел,Дозволете ми да знам боја треба
Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво, под нормални околности, три дена за испорака. 2. Колку често ќе ги добијам производот? А : Здраво, ќе бидат послужени во рамките на заложбата период, генерално 7-35 работни дена (освен за посебни земји). 3. Јас не се примени во рамките на време и ангажман на производот, како да направите? А : Здраво, доколку во рамките на времето што ми вети, не прими, и јас ќе ви обезбеди целосна наплата, јас ќе ги сноси загуба ве Молиме не грижете се. 4. Добив оштетениот производ, како можам да направам? A : На производи се подложени на строги пакување, под нормални околности не е оштетен, ако производот е оштетен, ние ќе ви даде целосна наплата ве Молиме не грижете се. Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да помогнеме.

Основни својства

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Светло Сива, Темно Сива, Виолетова, Портокалова
Големина:
56x89cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Тема:
Портрет
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
POOMOO
Број На Модел На:
RS5689
Спецификација:
2pcs
Материјал:
ПВЦ
Стандардната боја:
Црна
custom size:
ДА било големина
Custome боја:
ДА било боја

Тие исто така купуваат со овој производ.