.

.

Јапонски Стил Преносни Садови Поставите Вилушка Dinnerware Поставите Дрво Кутија Три Парче Сет Садови

Јапонски Стил Преносни Садови Поставите Вилушка Dinnerware Поставите Дрво Кутија Три Парче Сет Садови

DEN 863.00
DEN 1327.68
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Јапонски Стил Преносни Садови Поставите Вилушка Стапчиња За Јадење Со Лажица Dinnerware Поставени Дрвени Стапчиња За Јадење Кутија Три Парче Сет Садови
Предмет : сет Садови
Детали : вилушка,стапчиња за јадење,лажица и се кутија
Материјал : буковата

Основни својства

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Број На Модел На:
MJBWY16381
Материјал:
Дрво
Стил:
Подарок кутија
Бренд Име:
OUSSIRRO
Техника:
On-стаклен

Тие исто така купуваат со овој производ.