.

.

Нови пристигне Златна јавор сцена-Имаат браник жетва DMC смета Крстот Бод Колекции за Везови Игли за Плетење Занаети diy

Нови пристигне Златна јавор сцена-Имаат браник жетва DMC смета Крстот Бод Колекции за Везови Игли за Плетење

DEN 474.00
DEN 911.52
-48 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


започнете
крајот
Златна јавор сцена !сет за везови DIY Везана 11 CT DMC Смета Димензија Крстот Бод во Собата за Везови Игли за Плетење
Големина : 58cm*33cm (14 CT )
71cm*40cm (11 CT)

Основни својства

Стил:
Европа
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Шаблон Тип:
Сценско
Бренд Име:
Радост Недела
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
пластична кеса
Пакување:
PP Кутија или ПВЦ Кеси
Ткаенина Тип:
Памук
Тема:
Животно Серија
Повод:
Партија,Ангажман, Свадба,Годишнина
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
DIY Везана:
DMC Крст-бод

Тие исто така купуваат со овој производ.