.

.

CHAUSUB Кореја Комбинација Ватенка Поставите 3PC Изми Памук Јоргани чаршаф Quilted Bedspread Флорални Кревет Покрие Pillowcase coverlet КРАЛОТ

CHAUSUB Кореја Комбинација Ватенка Поставите 3PC Изми Памук Јоргани чаршаф Quilted Bedspread Флорални Кревет

DEN 4800.00
DEN 6575.52
-27 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Постелнината поставени од страна на CHAUSUB бренд
Ние само го продаде најдобар квалитет на производи и најголемата брзина испратени до вас.
Повеќе Купони Купи сега!!!
Answer : ___________________________ NOTE :
1, За ДАНОЧНИТЕ : Купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните должност или данок.
Ве молиме кажете ни колку да се прогласи цена по цел. Ние може да им помогне на купувачот да се помалку даноци или избегне данок.
2, за ватенка : d : d ifferent серии на ватенка,
моделот на страната Б(назад) не може да биде ист

Споделување продавница и производот да
Facebook, VK, Твитер, Скопје, Pinterest, Instagram, итн
Ќе добиете $5 купони

Корејски Стил Ватенка Поставите 3 PCS постелнина Изми памук Ватенка чаршаф quilted комбинација Bedspreads Флорални печатени кревет покрие Pillowcase coverlet поставите Детали : Покрие Материјал : 100% Памук (изми памук) Додатен : 80% Висок квалитет памук + 20%полиестер Сет Кол : 3-парче ( сет вклучува ватенка x1 парче , перница шамс x 2 парчиња ) постојаност на Боја : 4 Ниво Димензии големина /Количина : Ватенка : 90.5 инчи широка x 98.5 инчи долг (230cm * 250cm) перница шамс/Pillowcase : 20 инчи широка x 27 инчи долго секој( 50cm*70cm ) (не вклучувајќи додатен) Оваа три-парче ватенка поставување 100% памучен материјал . направи тоа навистина мека и Удобна. Заличи и разубават вашата спална соба со овој памук ватенка поставени од страна на Mogen Дом на Модата.

Основни својства

Големина:
230x250cm 3pcs set
Апликација Големина:
1.5 m (5 метри), 1.8 метри (6 стапки)
Број На Модел На:
HY031
Бренд Име:
CHAUSUB
Сезоната:
Лето
тема count:
200TC
Измијте:
Механички Се Мијат
Употреба:
Хотел,Дома
Техника:
Крпеница
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Ткаенина Count:
30
Пополнување:
Памук
Тежина:
3.4
Погоден Сезони:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Количина:
3pcs
Големина:
Queen,King
Тип:
bedsheet,листови,ќебе
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
боја:
СИВА,БЕЖ
Ткаенини:
Памук,се мијат памук
Предност:
Удобно, Мека, Топла Продажба
превозот:
бесплатен превозот,UPS-от,DHL,FeDex,SPSR,итн

Тие исто така купуваат со овој производ.