.

.

Надворешни Гориво Пумпа 044 +8AN Влезот 6AN Штекер Адаптер

Надворешни Гориво Пумпа 044 +8AN Влезот 6AN Штекер Адаптер

DEN 2928.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Врвен Квалитет на Надворешни Гориво Пумпа 044 +8 AN Влезот 6 AN Штекер Адаптер Сина дел# : FULP-07-86-СИНА Пумпа OD : 60mm Пумпа Влезот : M18 X1.5 Женски Пумпа Штекер : M12 X1.5 Женски Оперативен притисок : 72.5 PSL(5bar) Проток : 300 LPH на 43.5 PSL(3bar) Оперативен напон : 12 V Пумпа влезот адаптер големина : M18 X1.5 за да 8 AN машки (Други големина се достапни, ве молиме погледнете нашите други насловот,благодарение) Пумпа штекер адаптер големина : M12 X1.5 за да 6 AN машки (Други големина се достапни,ве молиме погледнете нашите други плочи,благодарение) Пумпа Влезот&Штекер адаптер материјал : Алуминиум легура Пумпа Влезот&Штекер адаптер боја : Сина елоксирани Апликација : Универзална високи перформанси гориво пумпа за ОЕМ : 0580254044 Poulor 300 LPH врвен квалитет надворешни гориво пумпа Пакет количина : 1pcs 044 гориво пумпа 1pcs M18 X1.5 за да 8 AN влезот адаптер 1pcs M12 X1.5 за да 6 AN штекер адаптерот (се Дојде и со сè како на сликата прикажани)

Основни својства

Бренд Име:
ACRAP
Тип На Објект:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Пумпа OD:
60mm
Влезот:
M18X1.5
излез:
M12X1.5
Оперативен Притисок:
72.5 PSL(5bar)
Проток:
300LPH на 43.5 PSL(3bar)
Оперативен Напон:
12v

Тие исто така купуваат со овој производ.