.

.

Naturehike Компактен Брзо Сушење Крпа Отворено Пешачење Кампување се Соочуваат со Крпа Бања Пешкир NH15A003-P

Naturehike Компактен Брзо Сушење Крпа Отворено Пешачење Кампување се Соочуваат со Крпа Бања Пешкир NH15A003-P

DEN 336.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики на производот : 1. Пренослив, свитлива, флексибилни и удобно 2. S trong абсорбента и брзо сушење Спецификации : Бренд : Naturehike Материјал : 80% полиестер 20% polyamide Големина : крпа(80*40cm); бања пешкир(130*75см) Тежина : 63g/169g Боја : сина; црвено; " зелен Пакет листа : 1* паркинг (надворешен брзо сушење крпа

Основни својства

Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Брз-Сува
Шема:
Чиста Боја

Тие исто така купуваат со овој производ.