.

.

Tectra 3Pcs ФОЛКСВАГЕН -VBK360 VBK360 bateria + Дигиталниот Апарат за полнење за на Panasonic HDC-TM40 HDC-TM41 HDC-TM55 HDC-TM60 HDC-TM80 HDC-TM90 SD40

Tectra 3Pcs ФОЛКСВАГЕН -VBK360 VBK360 bateria + Дигиталниот Апарат за полнење за на Panasonic HDC-TM40 HDC-TM41

DEN 1939.00
DEN 2280.96
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Tectra 3 Pcs "ФОЛКСВАГЕН" -VBK360 VBK360 bateria + Дигитален Апарат
за Panasonic HDC-TM40 HDC-TM41 HDC-TM55 HDC-TM60 HDC-TM80 HDC-TM90 SD40
"ФОЛКСВАГЕН" -VBK360 3.6 V/3600m Ah Li-ion Батерија за Камера Panasonic
Компатибилен со :
За Panasonic HDC-ХС HD Серија : HDC-HS80, HDC-HS80 K HDC-SD HD Серија : HDC-SD40, HDC-SD40 K, HDC-SD60, HDC-SD60 K, HDC-SD60 S, HDC-SD80, HDC-SD80 K, HDC-SD80 R, HDC-SD80 S, HDC-SD90 K, HDC-SDX1, HDC-SDX1 H HDC-ТМ HD Серија : HDC-TM40, HDC-TM40 K, HDC-TM41 H, HDC-TM55, HDC-TM55 K, HDC-TM60, HDC-TM60 K, HDC-TM80 K, HDC-TM80 R, HDC-TM80 S, HDC-TM90, HDC-TM90 K, HDC-TMX1 SDR-H Серија : SDR-H100, SDR-H100 K, SDR-H100 R, SDR-H100 S, SDR-H101, SDR-H101 K, SDR-H101 R, SDR-H85, SDR-H85 A, SDR-H85 K, SDR-H85 S, SDR-H95, SDR-H95 K, SDR-HS60, SDR-HS60 K, SDR-HS80, SDR-HS80 K SDR-S Серија : SDR-S45, SDR-s50 на унодц, SDR-S50 A, SDR-S50 K, SDR-S50 N, SDR-S70, SDR-S70 K, SDR-S70 R, SDR-S70 S SDR-Т Серија : SDR-T50, SDR-T50 K, SDR-T55, SDR-T55 K, SDR-T70, SDR-T70 K, SDR-T71, SDR-T71 K, SDR-T76, SDR-T76 K HC-V Серија : HC-V10,ХК-V10 EB,РК-V10 EB-Р,ХК-V10 EB-К, ХК-V100, ХК-V100 M, ХК-V100 EB, ХК-V100 EB-К, ХК-V500, ХК-V500 M, ХК-V500 EB, ХК-V500 MEB-К, ХК-V700, ХК-V700 M, ХК-V700 EB, ХК-V700 EB-К
Батеријата Карактеристики :
1. Премиум Литиум јонска клетки, Нова Батерија на Пакет
2. 100% компатибилен со оригиналниот "ФОЛКСВАГЕН" -VBK360 батеријата
3. Висока Густина На Енергија , Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни
4. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери
Пакет :
3 x "ФОЛКСВАГЕН" -VBK360 батерии
1 x Дигитален Апарат
1 x Автомобил Приклучок
1 x ЕУ Адаптер

Основни својства

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Tectra
Број На Модел На:
ФОЛКСВАГЕН -VBK360
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата

Тие исто така купуваат со овој производ.