.

.

Аниме Noragami Bishamon Секси Cosplay Ноќта На Вештерките Костим Партија Бикини Униформа Грб+Бикини+Здолниште+Шапка+Ракавици+Појас

Аниме Noragami Bishamon Секси Cosplay Ноќта На Вештерките Костим Партија Бикини Униформа Грб+Бикини+Здолниште+Шапка+Ракавици+Појас

DEN 2639.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

com цел забелешка.
За Пакет
Сите наши производи ќе бидат разгледани пред превозот и ќе биде добро спакувани во случај тоа ќе биде оштетен во превозот.
За Враќање На Производ
1. Ако би сакале ни да брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта која е слободно, тоа ќе потрае подолго време за да се дојде. Ние ќе го цениме ако не остави негативни повратни информации без да ни кажете. Ако би сакале да ги пратите на својата цел, може да се оди со цел за детали или на E-mail ни за ch ecking.
За Повратни Информации
Повратните информации се многу важни за нас. Тоа е околу 15 до 30 дена. Ако е потребно подолго отколку што очекував, ве молиме кажете ни и ние ќе се провери и брза испорака компанија. И ве молам не се разбере дека ние не наплата откако ќе се добие производ назад. Откако ќе брод од пратката, превозот компанија контроли кога пратката да биде предаден. Ние ќе брод објектот на адреса оставена во Aliexpress. Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од страна EMS и 3 до 5 дена страна на курирската служба DHL. Но, ако не сте задоволни со нашиот производ, можете да контактирате со нас најпрво пред да замине повратни информации. Ние ќе ви даде попуст на производите во иднина наредби. Ако враќањето е предизвикана само кога купувачи не се задоволни со стилови или бои или било какви други причини кои не се однесуваат на квалитетот, купувачите треба да ги сноси превозот цена.) Она што го гледате е она што ќе добиете. Откако ќе го потврдите на производ од нас, ние ќе го цениме ако го оставите позитивен фидбек (5 ѕвезди) и во нашата продавница. И ние не може да се вратат кога производот е лошо за reselling. Па ве молиме почекајте за пратката да пристигнат. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ.) Ако сакате да се добие објектот побрзо, можете да изберете DHL, или ЕМС. Комуникацијата е многу важна.
Превозот Meyhods : Од Кина Пост Ер / EMS
Превозот Време : 15-26days ( CPAM(БЕСПЛАТНО) ), 5-13days ( ЕМС )
можете да ми даде вашата висина,градите,половината,колковите големини,ние може да направи за вас
За Производот
Сите наши производи се исти како што се слики покажуваат. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понудиме на нашите најдобри услуга и најдобрите производи. Ве молиме да користите кутија за пакување на производот, така што тоа нема да биде оштетен, додека превозот. Вие би можеле да ни го покаже позитивни повратните информации што го направи за нас
еднаш би сакале да се одржи повеќе наредби со нас.Јас f враќањето настанува кога постои проблем во нашите производи, ние ќе го сноси такси превозот. Ако ти е гајле детали многу, ве молиме проверете нашите детални фотографии како внимателно како е можно. Ако тоа се случува, дека сакате да го смените адреса, ве молиме, напишете во Aliexpress.
За Превозот Адреса
Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се стави кога ставање на нарачки во Aliexpress.

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Noragami Iki Hiyori
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Врвот,Здолништа
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Noragami Iki Hiyori
Функција:
училишна Униформа
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Памук, Свила, Полиестер
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Тие исто така купуваат со овој производ.