.

.

Добар квалитет k1115 Мобилен Телефон Reparing Алатка Челик, Алуминиум Магнетни Шрафцигер За iPhone, samsung, Nokia

Добар квалитет k1115 Мобилен Телефон Reparing Алатка Челик, Алуминиум Магнетни Шрафцигер За iPhone, samsung,

DEN 1551.84

Од стоката
Достапно е за нарачката


6 во 1 Добар квалитет S2 Мобилен Телефон Reparing Алатка Челик, Алуминиум Магнетни Шрафцигер
Употреба : Maintain Destuffing За Мобилен Телефон i Phone 4 S/4 G/5 S/5 G/5 C Samsung
Вкупна Должина : 125mm
Нето Тежина : Е 36,5 G
Магнетни : Добро
Боја : Случајни пратки
Спецификација :
1 X 1.2 Филипс Шрафцигер
1 X 1.5 Филипс Шрафцигер
1 X T5
1 X T6
1 X 0.8 Пентагон
1 X 0.9 Круг
Welcometo OEM цел!!! Ви благодариме!

Основни својства

Тип:
Рачни Алатки,Screwdrivers
Број на Парчиња:
1
Бренд Име:
BAIDE
Големина:
8
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
Торба
Број На Модел На:
k1115
Примена:
Мобилен телефон поправка

Тие исто така купуваат со овој производ.