.

.

OurWarm Датум 1-31 Почувствува Доаѓањето На Календарска Нова Година, Божиќ Декорација На Дрвото Одбројување Календар Виси Украси Нова Година Подароци

OurWarm Датум 1-31 Почувствува Доаѓањето На Календарска Нова Година, Божиќ Декорација На Дрвото Одбројување Календар

DEN 667.00
DEN 1111.20
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Пакет Листата : 1pcs адвент календар
Боја : како на сликата шоу
Големина : 37.5*31.5 инчен(95cm*80см)
Материјал : чувствував
Примена : Божиќ Декорација,Нова година декорација,Ѕид/Вратата виси украс,подарок за пријатели.
Купувачот Читање
1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави,Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2,цената не вклучувајќи Обичај Должност,Оддалечена Област Надомест или други плаќаат Такси од курир.Треба плати 30 повеќе ако вашата адреса е Оддалечена Област.
Плаќање
1,прифаќаме Виза/Master Card/Boleto/Web Money/QIWI Паричникот/Банкарски Трансфер.Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас.
2,Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат completeed.
Пакет Shippment
1,Објекти ќе бидат проверени и пакуваат и пред ние да ги испратите ,за да се осигураме дека нашите клиенти добиле во добра состојба.
2,Обично ќе треба 24 часа за Aliexpress за ревизија на фондови по што ја платиле вашата нарачка,ние може да се изведуваат само вашата нарачка по финансиската ревизија завршена.
3,Ние само брод да се потврди цел.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4,Услугата транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
5,Ако не сте добиле вашиот парцела во проценува време на испорака,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите на shippment и replyn вас наскоро.
Повратни информации
Ние гарантира висок стандард на услуги на клиентите и се стремиме за 100% задоволство !
Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Основни својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1S-GL-31-1
Материјал:
Не-плетени Ткаенини
Тема Шема:
Елка
Бренд Име:
ourwarm
Тип:
Нова Година производи
тип 1:
Божиќ Адвент Календар
тип 2:
Чувствував Божиќ Адвент Календар
тип 3:
Нова Година декор
Тип 4:
новогодишни декорации
Тип 5:
Нова Година е играчки
Тип 6:
Нова Година е декорации за домот
Тип 7:
Новогодишни Декорации За Домот
Тип 8:
роденденскиот календар
Тип на 9:
Божиќ Подарок

Тие исто така купуваат со овој производ.