.

.

Најголемиот Веледрогерија Модерна Уметност Декорација LED Извор на Светлина Chihuly Стил Рака Разнесени Murano Стакло Сенка италијански Лустерот

Најголемиот Веледрогерија Модерна Уметност Декорација LED Извор на Светлина Chihuly Стил Рака Разнесени Murano

DEN 28800.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Состојба : Brand New & Висок Квалитет
Тип : Дома декор Рака Разнесени Murano Стакло Лустерот
Материјал : Стакло
Боја : како што е прикажано во piture
Количина : 1 PC
Големина : H60*W60cm
Ние сме фабрика директни продажби, ако голем број на нарачка, pls контакт со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена.
Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква со слики.
ЗАБЕЛЕШКА : може да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.И
големина може да се прилагоди, како и.Ве молиме љубезно ни остави порака ако имате било какви
услов.Ако не,можете да го нарачате производот директно од нашата продавница.
Боја можете да ги одберете се следни :
Во Однос На Бојата Палета :
Во однос на инсталација :
Инсталацијата не е лесно, Можете да остатокот се уверам во врска со ова,ние ќе снабдување инсталација
инструкции чекор по чекор на англиски јазик во тетрапак.И ако имате било какви прашања,можете
само може да се чувствуваат слободно да ни остави порака.
Во однос на извор на светлина :
Ние користиме мали посебно Висок квалитет на Led светло,можете да изберете бела светлина или топла
извор на светлина според вашите барања.Ако нема посебни барања,ние ќе снабдување
бела извор на светлина.
Во однос на Сертификатот :
Сите на нашите led светла се CE/UL потврдија!
Во однос на Времето за Производство :
Речиси сите лустери треба за 2 недели да се произведе.Ако ви треба
итно,ве молиме порака од нас и ќе имаме discusion.
Во однос на Кршење на Проблемот :
Ова никогаш нема да биде проблем за нас или на вас.Ние ќе обезбеди околу 5-10% резервни
делови во тетрапак во случај некои од стакло се скршени.Кога имаш скршеното стакло
вие не треба да се грижите,тие се уште ќе биде доволно ако скршени квантитетот не е толку
голема.Како знаеме дека тие се кревка стакло, а некои може да бидат скршени.Но ние имаме
многу професионално искуство во пакување материјал и посебно пакување начин, така што
пакетот ќе биде безбедно.
Во однос на нашите уметнички дела пример дека нашите клиенти испратени до нас :
Во однос на нашата Фабрика :
Во однос на нашата пакет
Секој стакло беше спакувани одделно од густа пластична пена
Ние се стави оваа пластична пена помеѓу стакло за да се гарантира стакло безбедност
Ние ги користиме 5 слој дебел картон за безбедно превозот,дури и луѓе може да застане на овој картон!
За било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние го поздравуваме вашиот
vist и ви благодариме повторно за на шопинг!

Основни својства

Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CE
Стил:
Современа
Напон:
220V,120V,110V,240V
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Гаранција:
7days
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
База Тип:
E14
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
Рака Разнесени Murano Стакло Лустерот
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
C67
Wattage:
3W/LED

Тие исто така купуваат со овој производ.