.

.

2018 Нови Лето Костим Цвет Девојки Принцеза Се Облекуваат Децата И Тинејџерите Вечер Облека Деца Бебе Партија Бисер Свадба Фустани

2018 Нови Лето Костим Цвет Девојки Принцеза Се Облекуваат Децата И Тинејџерите Вечер Облека Деца Бебе Партија

DEN 1870.00
DEN 3338.88
-44 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Топло совети :
1if не сте сигурни која големина е погоден pls да ни кажете на вашите деца возраст и висина ако сте со прекумерна тежина ,pls одберете поголем големина ,ако не можете да determin ,pls остави порака за вашите деца возраст и висина ,ние ќе го избере соодветна големина за вашето бебе
2.Бидејќи се Мери со раце,можеби ќе има 2-3cm грешка.се надеваме дека клиентот ќе може да го разбере.Многу благодарам! 3.Тие се сите вистински предмети во сликата, но поради светлина снимање и прикажување на проблеми, можеби бојата на моделот на модел имаат малку поинаква од реални предмети, се надевам, ќе може да се разбере,ви благодариме!
Почитувани Купувачи,
За големината да се избере-
Повеќето избраната големина значи облека етикета големина, не значи дете 's возраст.
Ако не сте сигурни која големина да се избере, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Можеби можам да ви дадам еден предлог.
Некои објекти/производи " големина можеби не редовно, Па ве Молиме да се однесуваат на големината детали за опис на производот или контактирајте ме однапред,јас ќе ви одговори што е можно поскоро.

Основни својства

Дете НИ Големина:
8T, 9T, 10T, 5T, 6T, 7T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Вграден Градник:
No
Декорација:
Лак
Материјал:
Voile,Mesh,Полиестер,Памук,Чипка
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
1707
Јака:
Shoulderless
Бренд Име:
HUNTWESTER
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија

Тие исто така купуваат со овој производ.