.

.

Starlord Писмо C Приврзоци & Ѓердани За Жени Мажи Персоналните Подарок Азбука Накит од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан GP2603

Starlord Писмо C Приврзоци & Ѓердани За Жени Мажи Персоналните Подарок Азбука Накит од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 288.00
DEN 575.04
-50 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Ви благодариме за разбирањето.Повеќе Писма Проверете Подолу
Бесплатен превозот за сите нарачки. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во светот, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување). Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите. Ви благодарам многу!
MGC накит има повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во накит индустрија.
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Ние си имаме свој фабрика кој се лоцира во близина на Гуангжу, Кина.
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации.
Нашите производи се направени со најдобри техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи.

Основни својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
GP2603
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Starlord
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Писмо
Класа:
Висок квалитет
Синџир должина:
46CM+5CM/прилагодлив
Други Стил:
Етнички , Тренди , Шармантна
Погоден за:
Семејството , Љубовник , Пријател
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
Бесплатен превозот :
Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме

Тие исто така купуваат со овој производ.