.

.

Моден Стил Едно Копче Бела Младоженецот Tuxedos мажите одговараат Groomsmen Мажите Свадба, Матурска Одговара 2017 Младоженецот (Јакна+Панталони+Лак Вратоврска)

Моден Стил Едно Копче Бела Младоженецот Tuxedos мажите одговараат Groomsmen Мажите Свадба, Матурска Одговара

DEN 3453.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

1) Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. 3) ве Молиме да не't двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Со цел да се направи фустан се вклопуваат за вас, ве молиме дај ни вашиот exactitude големина и точната боја услов, кога прави нарачка.
Стандардната големина врз основа на нашата големина на табелата, ако сакате да направите сопствени направени услуга,подолу е само водич. 1) Ние гарантираме дека стоките се предмет на ригорозни квалитет проверки за да се осигура дека стоката ќе примите со добар квалитет. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, Ние не може да гарантира дека бојата на фустанот ќе биде иста како фотографии што го видов. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. За враќа, 30 % restocking плаќање ќе се наплаќа на сите враќа. во оригиналната слика. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена по приемот на плаќање.изберете повеќето затворени боја направи вашиот фустан.
Добредојдовте На Нашата Продавница
Само направи најмногу професионален производ за вас
Можете да изберете боја на фустан од нашите боја табела. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе.
Фустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез, ракавици, итн. Наддавање е за еден фустан само. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас. или ни обезбеди референтна боја слика.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. 3) да Реагира секој проблем што сте се сретнале во кратко време ПОБРЗО и да направи се што е во дофат да ги реши ,да се потрудиме да ги споделите со секој клиент бидат задоволни со нашите предмети и услуги.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Ние само го прифати враќањето на стандардна големина свадба наметки во совршена, сосема нова состојба (без чад мириси, без шминка дамки, нема измени). Пред да нарачате направи-да-мерка костим од нас, ние силно ги охрабри наоѓање на професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. 4), Нашата работа е да се направи вашето купување се грижете се-слободен искуство. 4) Се целосно искрен со се што сакате да знаете, не се наоѓа помеѓу продавачот и купувачот. За размена, клиентите плаќаат сите превозот цена. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.
Совршен-фитинг одговараат започнува со совршен мерења. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. Ние сме свесни дека тоа е тешко да купите венчаница преку Интернет, и ние навистина сакате да бидете среќни со вашата нарачка.

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Акрилик,Lycra,Полиестер,Најлон,Памук,Волна
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
MinanSer
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Стил:
Формално
Број На Модел На:
мажите одговара
terno masculino:
Vestido де феста
мажите одговара:
Одговараат на
Terno:
одговараат на мажите
tuxedo:
костимот homme
одговара на мажите 2017:
Пушењето Masculino
ternos masculino:
свадба костуми за мажи
двојно гради одговараат на:
terno тенок одговара
casamento personalizado:
адвокатско одговара
мажите одговара:
ternos
костимот mariage homme:
адвокатско одговара со панталони

Тие исто така купуваат со овој производ.