.

.

Zoomable Фокус 10W 940nm LED Инфрацрвено Зрачење ИНФРАЦРВЕНА Ламба Визија Ноќ Кампување Светлина Лов Светилка Фенерче

Zoomable Фокус 10W 940nm LED Инфрацрвено Зрачење ИНФРАЦРВЕНА Ламба Визија Ноќ Кампување Светлина Лов Светилка

DEN 746.00
DEN 819.84
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.2 V
* Напојување : 3x AA Aor 18650( НЕ се вклучени )
* Замени : Крајот капа притисни на-исклучување
* Димензија( mm ) : 140mm;Max Должина 162mm x 32(рамки)/24(тело)
* Тежина( g ) : 150
* Ротирање на светлото главата дел за да зумирате и одзумирате да се добие zoomable светлина
* Шок отпорни, се лизга-отпорни тело дизајн
* Обичните водоотпорен стандард со О-прстен и запечатени, поздравниот доказ, се е во РЕД да се користи во дождливите денови
* Чекор надолу за постојан струја возачот, висока ефикасност со двоен режим на DC-DC регулаторот.
2) Плаќање, мора да биде m ade во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Опис На Производот :
ПРЕДУПРЕДУВА : Инфрацрвена светлина е невидлив за човековите очи. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Време На Испорака :
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси.5 часа( зависи од капацитетот на батеријата и режим на избор )
* Животниот век : Просечна 10,000 часа
* Mode : On - off
* Оперативен напон : 0. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Со животен век до 100,000 часа или повеќе, нема потреба да се разгледа замена на капа за целиот живот. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Замена на батеријата кога светлината е премногу слабо
Answer : ___________________________ Note :
LED чип од оваа светилка се претвора црвено со голи очи кога светлото, сепак зрак светлина треба да бидат откриени преку ноќ визија домет или не-IR филтер камери
 
Пакетот Вклучува :
1 X IR LED-940 NM Факел (не вклучуваат батеријата)
1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT.

Основни својства

боја:
Црна
Број На Модел На:
кампување фенерче
Бренд Име:
VASTFIRE
Употреба:
кампување,лов,планинарење,риболов,отворено

Тие исто така купуваат со овој производ.