.

.

За 2000-2004 ТОЈОТА Тундра 4.7 L Кислород Сензор GL-24169 234-4169 89465-50060 89465-50150 89465-50200 89465-60370

За 2000-2004 ТОЈОТА Тундра 4.7 L Кислород Сензор GL-24169 234-4169 89465-50060 89465-50150 89465-50200 89465-60370

DEN 1163.00
DEN 1614.72
-28 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


** **
Наместо Дел # : GL-24169,234-4169, 89465-0 C140, 89465-0 C150, 89465-34080, 89465-34110, 89465-34120, 89465-34130, 89465-34140, 89465-34150, 89465-50060, 89465-50150, 89465-50200, 89465-60370
АПЛИКАЦИИ LEXUS GS400 1998-2000 ГОДИНА LEXUS LS400 1995-2000 LEXUS LS600 H 2008-2015 LEXUS LX470 1998-2002 LEXUS LX570 2008-2013 LEXUS SC400 1996-2000 ТОЈОТА 4 RUNNER 2010 TOYOTA LAND CRUISER 1998-2013 ТОЈОТА SEQUOIA 2001-2004 ТОЈОТА ТУНДРА 2000-2004 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата. ЗА ДЕЛ
За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас. ЗА ПРОДАВАЧОТ
Основана во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со висок qualiy авто делови од најдобрите брендови во индустријата. Сега, ние сме возбудени да се донесе што исто ниво на услуга директно до вас преку Alibaba. на нашата on-line клиенти сите големи името брендови на авто делови по најниски цени со брзи, точни испорака на услугата, не-кавга се враќа и експерт механичар совети за вашиот гарантирано задоволство. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. 15% restocking такса може да се примени.
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
Објектот мора да се врати во рок : 30 Дена
Враќање ќе бидат дадени како : враќање на Пари или размена (купувачот избор)
Купувачите имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. 15% restocking такса може да се примени.
ГАРАНЦИЈА
Гаранција Времетраење : 1 години
Гаранција Тип : Замена Гаранција

Основни својства

Тундра-Година:
2000,2002,2004,2001,2003
Поставување на Возило:
Задните
Производителот Дел Број:
GL-24169,234-4169,89465-0C140, 89465-0C150
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Тундра
Другиот Дел Број:
89465-34130, 89465-34140, 89465-34150
Осветленост Дел Број:
89465-34080, 89465-34110, 89465-34120
Специјални Функции:
Возводно
Материјал Тип:
универзална сензор
Наместо Дел #:
89465-50060, 89465-50150, 89465-50200, 89465-60370

Тие исто така купуваат со овој производ.