.

.

Ѕидот Платно ликовна Уметност Слика постер печатење планина и дрвја сликаната декорација за дневна соба на Ѕид Слика дома без рамка

Ѕидот Платно ликовна Уметност Слика постер печатење планина и дрвја сликаната декорација за дневна соба на Ѕид

DEN 129.00
DEN 201.60
-36 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Без Рамка / печатите Само Платно
Материјал Платно Сликарство (А Не На Страна На Нафта Сликарство)
Пакет Платно во цевка
Тип Без рамка за печатење платно сликарство
Големина 20cm X30cm X1 Pc
30cm X40cm X1 Pc
40cm X50cm X1 Pc
50cm X70cm X1 Pc
60cm X90cm X1 Pc
1inch=2.54 см
1cm=0.39 во
Забелешка
1.Бела граница е за рамката на секој penel.Големината мерење со рака,Не може да биде 1-2 см грешка.
2.За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот,не мат, не внатре во рамката, не надвор рамка ,само платно.
3.Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики.
4.Овој одличен квалитет платно печатење е без внатре и надвор од рамката да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично фото рамка големина и може да се подготвени рамка лесно.
5.Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини.
Ако имате било каков проблем ,можете да ме контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро .Ви благодариме

Основни својства

Големина (Инчен):
20cmX30cmX1Pc, 30cmX40cmX1Pc, 40cmX50cmX1Pc, 50cmX70cmX1Pc, 60cmX90cmX1Pc
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Форма:
Еден
Број На Модел На:
HWP0286
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Бренд Име:
BANMU
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Медиум:
нормално мастило

Тие исто така купуваат со овој производ.