.

.

дијамант сликарство крстот бод на животните серија на смола плоштадот дијамант сликарство поставува декоративни целосна дијамант везови мачка и куче

дијамант сликарство крстот бод на животните серија на смола плоштадот дијамант сликарство поставува декоративни

DEN 259.00
DEN 431.52
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. тоа е најновата технологија достапни Големини : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. не квалитет проблем). Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Agassi 's смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се потребни во секакви услови. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас . И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinning светлината. Но купувачот треба плати се врати превозот. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !

.

Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-раб. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации.

Основни својства

Големина:
20x25cm, 30*40cm, 40*50cm, 45*60cm, 50*70cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Бренд Име:
naifei
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика платно
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар

Тие исто така купуваат со овој производ.