.

.

JOYMAY Нова Пролет Лето AutumnUnisex Berets Капи Секојдневен Достигнаа Капи Лента Berets Капи Casquette Капа Y028

JOYMAY Нова Пролет Лето AutumnUnisex Berets Капи Секојдневен Достигнаа Капи Лента Berets Капи Casquette Капа

DEN 363.00
DEN 518.40
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Бренд Точка Бр Големина Стакло Висина со Дијаметар Joy May Y028 54-58cm 5.5 cm 11cm 18cm Точка Име Унисекс Berets Боја 5 бои Тежина 70g Материјал Памук , Полиестер Логото Техника Лента,Крпеница Seanson Пролет,Лето, Есен Стил
Слободно Време, Спорт
Големина може да има мала разлика поради мерка со рака; Боја може да има разлика, бидејќи на многу фактори, и ние да се потрудиме да одговара на бојата е можно поблиску.
Pls не го купите, ако навистина се грижат. Ние нема да ги прифати сите се жалат или спор на боја разлика.

Основни својства

Бренд Име:
Joymay
Материјал:
Памук,Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
y028
Тип На Објект:
Berets

Тие исто така купуваат со овој производ.