.

.

Џин&Ju Часовник Висок Квалитет Функционална Види Cufflinks Вистински Часовник Ткаенината Врски Со Батерија Дигитален Часовник Cufflink За Mens

Џин&Ju Часовник Висок Квалитет Функционална Види Cufflinks Вистински Часовник Ткаенината Врски Со Батерија Дигитален

DEN 598.00
DEN 671.52
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Добредојдовте на нашиот магазин,се надевам дека ќе имаат среќен шопинг! Ако сакате трговија на Големо и OEM,ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви даде најдобра цена!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основни својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
џин&ju
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
LEPC0041
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба,Busines
Главната:
Сина
Метали:
Имитација Злато Позлата / Имитација Родиум
Пакет:
Меур Поле Со Сива Залив
Подароци:
Секој/Тато/Љубители/Најдобри Пријатели/Маж/себе

Тие исто така купуваат со овој производ.