.

.

Висок Квалитет Beaded Цвет Девојки Фустани За Партија Чипка Првата Причест Бонбони Фустани

Висок Квалитет Beaded Цвет Девојки Фустани За Партија Чипка Првата Причест Бонбони Фустани

DEN 990.00
DEN 1151.52
-14 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Висок Квалитет Beaded Цвет Девојки Фустани За Партија Чипка Првата Причест Бонбони Фустани
ве молиме имајте во предвид :
1) цел е само за еден дел од венчаница. Тоа нема да дојде, заедно со сите додатоци, како што се шапка, tulle ракавици,превез и др.
2) Ние имаме свои фабрика,па можете да го изберат сопствени направени или промена на бојата кога ќе се направи за овој фустан .Вие само треба плаќаат 30 долари (за сопствени направени такса) или друга 30 (за боја такса за промена ).Но, бојата се менува и нарачана фустан не може да се врати.Па ве молиме да ја потврдите вашата големина внимателно кога сакате да ја смените бојата ,и ни даде право мерење кога ќе нарачана фустан.
3) не може да биде мало боја разликата помеѓу фото и готови се облекуваат (ова не е грешка). Ви благодариме!
4) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Боја шема (ве молиме изберете ја вашата омилена боја за вашиот фустан)
Цел и Превозот
1. Можете да пишувате во боја на remak кутија кога ќе нарачате.
2. Нормално, ние ќе бесплатен превозот на стока од кина пост воздух ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fedex или други превозот компании.
Ако не можете да изберете Кина Пост Воздух
Таму не е опција од кина пост за многу земји на сајтот, всушност, тоа може да испрати до кое било место на светот.
Ве молиме изберете америка, russion, австралија кога вашиот купите и потоа напишете ја вашата точна адреса во забелешка.
За Пад На Превозот
1, ве Молиме comfirm информацијата за контактот на примачот внимателно.
2, Ние и ветуваме дека ние никогаш нема да стави нешто во пакет или контакт со корисниците.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Основни својства

НИ Детето Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Бренд Име:
elysemod
Деколте:
О Деколте
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
Цвет Девојки Фустани
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Бал
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Сатенски
Sleeve Стил:
Резервоар
Слика Тип:
Референца Слики

Тие исто така купуваат со овој производ.