.

.

Златна фолија стакло плочки за кујна backsplah

Златна фолија стакло плочки за кујна backsplah

DEN 2402.00
DEN 2402.40
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Спецификација На Производот
Производ Во Боја :
Бела комбинација
Тип На Производ :
Стакло Мозаик Плочки
Бренд :
Mius Уметност Мозаик
Формат / Облик :
Лента
Материјал : Стакло,метал
Плочка Лист Големина : 300x300mm
Индивидуални Плочка Големина На :
23x23+48x48mm
Дебелина :
6mm
Плочка За Употреба :
Подот / Ѕидот / Кујна Backsplash / Countertop
Стил
Моден
Пакување
Упатство за инсталација
Испорака
Во рамките на 15days по приемот на вашата исплата .
Средства За Транспорт
За НАС
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Дали сте тргување компанија или фабрика?
Ние сме производство во Foshan, Guangdong. Mius Уметност Мозаик е специјализирана во трговијата и извозот на мозаикот производи за 14 години. Нашиот изложбен салон е околу 3000 квадратни метри, со 40 вработени.
2. Како можам да го знам вашето квалитет?
Високо детални слики и бесплатен примерок ќе биде во можност да се провери нашиот квалитет.
3. Може ли цел мала количина на вашите производи?
Ве молиме проверете со нашите продажниот оддел ако тоа е во парк или ако ние сме дистрибутер на локално ниво.
4. Може ли да се добие примерок првата? И како не наплаќаат?
Да, бесплатен примерок е достапен со товарни се соберат или платен.
5. Што ако плочки се скршени за време на транзицијата?
Ние сме го направиле во странство превоз за 15 години и знаеме точно како да се спакуваат и да ја зајакнат пакет далеку од оштетување. Тоа не е вообичаено да се скрши, освен ако не е несреќен случај. Ако било штета да се случи, нашата по продажбата ќе средиме причините и да се обезбеди соодветен надомест.
6. Она што е корист за долгорочна увозници или дистрибутери?
За оние редовни клиенти, ние нудиме неверојатен попуст и бесплатен примерок слободни.
7. Може да се направи производи од нашиот дизајни?
Да, ние не ОЕМ и ODM.
8. Каде е пазарот на вашите производи?
Европа, Северна Америка, Јужна Америка, Средниот Исток и така натаму.
9. Како можам да направи плаќање?
Добивме T/T (30% депозит однапред платени, 70% од рамнотежа е платена на примање на B/L копија) и Western union. За мала сума, Pay Pal е прифатливо. За голема сума, L/C е примена. За оние клиенти со долгорочна соработка, плаќање против B/L копирате или O/А е, исто така, го прифатија.
Не гледам вашето прашање тука? Ве молиме слободно да ни e-mail за повеќе помош. Ние сме секогаш среќни да помогнеме!

Основни својства

боја:
11square нозе, 6x12inch
Функција:
Отпорен на вода,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Огноотпорни,Влага-Доказ,Анти-статички,Водоотпорен
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Материјал:
Други
is_customized:
Yes
квалитетот одделение:
Прва Класа
Мозаик Чип големина:
23x23+48x48mm
Примена:
Внатрешен ѕид декорација
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Шема:
Персоналните Прилагодување

Тие исто така купуваат со овој производ.