.

.

Луксузна Фармерки платно Кредитна Картичка Паричникот Флип Случај за Samsung Галакси Note8 Каубој Стил Видиме Покрие Кеси Паричникот За Белешка 8

Луксузна Фармерки платно Кредитна Картичка Паричникот Флип Случај за Samsung Галакси Note8 Каубој Стил Видиме

DEN 479.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Луксузна Фармерки платно Кредитна Картичка Паричникот Флип Случај за Samsung Галакси Note8 Каубој Стил Видиме Покрие Кеси
Поради секој компјутер на екранот различни, фотографии и предмети ќе биде нешто малку боја. Ви благодариме за вашето разбирање : )
1.100% сосема нов телефон случаи.
2.Направен од висок квалитет на платно материјал.
3.Таа има 2 картичка со 1 џеб, го прави вашиот лифт повеќе убави и згодни.
4.Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, dings и шок.
Компатибилен со : за Samsung Галакси Note8 Пакет се вклучени : 1 x Phone Случај

Основни својства

Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар
Карактеристики:
фармерки
Големина:
15cmX7.5cm
Мало Пакет:
No
дизајн:
Спортски,Гроздобер
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Note 8
Бренд Име:
IniZeal
Компатибилен Бренд:
Samsung

Тие исто така купуваат со овој производ.