.

.

13A 100-240VAC Поправка на Дел БЕЗ Контрола на Температурата Термостат за Литургија

13A 100-240VAC Поправка на Дел БЕЗ Контрола на Температурата Термостат за Литургија

DEN 465.12

Од стоката
Достапно е за нарачката

Име на производ Литургија Термостат Контакт НЕМА Совет Напон и Струја
13 A 100-240 VAC Вкупната Големина 10 x 7.8 x 2.8 cm/3.9" x 3.1" x 1.1"(L*W*T) Главни Боја Црна, Сива Тежина 62g Пакет Содржина 1 x Литургија Термостат

Основни својства

Тип:
Електричен Бојлер Делови

Тие исто така купуваат со овој производ.