.

.

STARPAD За Општа намена и високо-квалитетни наведнуваат на цевка ракав штекер клучеви трговија на големо,Бесплатен превозот

STARPAD За Општа намена и високо-квалитетни наведнуваат на цевка ракав штекер клучеви трговија на големо,Бесплатен

DEN 994.00
DEN 1104.00
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Уживајте во вашата шопинг. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Благодарам многу. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. По двете тебе и мене потврди проблеми. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ви благодарам многу. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Или испратете уште една нова една за да ви. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Или изборот ЕМС или другите. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно.

Основни својства

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.