.

.

longyue 10set Durite Повеќе Машки Конектори Помлад Моќ Тајмер Jpt Конектор

longyue 10set Durite Повеќе Машки Конектори Помлад Моќ Тајмер Jpt Конектор

DEN 425.76

Од стоката
Достапно е за нарачката


Longyue autoparts ( долго yue autoparts )Фабрика-Директен Договор
10set/единица l ONGYUE DURITE ПОВЕЌЕ МАШКИ КОНЕКТОРИ ПОМЛАД МОЌ ТАЈМЕР JPT КОНЕКТОР
++Пакет се вклучени++ :
10×
- ОЕМ конектори, игли и заптивки за да се обезбеди безбедна
-Најдобар квалитет и најниска цена на пазарот на трудот.
Евтини Евтини Цена
Па Не Пропуштаат
Превозот :
ако цел во рефус,може да се организира на пратката од страна на морето
Пост Пошта е нормална испорака метод, но ние ви препорачуваме на нашите клиенти да го користите Експрес Сервис, како што е побезбедно и побрзо.
Проценето време на испорака за вашиот референца : .
DHL : 3-7 дена
Fedex : 5-7 дена
EMS : 10-30 дена.
Пост Mail : Околу 20-60 дена.
Контакт со Нас : Ако имате какви било прашања или проблеми

Основни својства

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
LONZANS
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.