.

.

Черепот TPR Гума Lock-за Рачки За Велосипед Велосипед Handlebar Костец Handlegrips Accesorios Став Bicicletas

Черепот TPR Гума Lock-за Рачки За Велосипед Велосипед Handlebar Костец Handlegrips Accesorios Став Bicicletas

DEN 907.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние само брод да се потврди цел адреси.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.PROPALM Черепот TPR Гума Lock-за Рачки За Велосипед Велосипед Handlebar Костец Handlegrips Accesorios Став Bicicletas
Детали За Производот :
Боја во парк сега : Црна , Зелена , Портокалова , Црвена , Бела , Сина
Состојба : Нова
Материјал : TPR гума
Должина : 130mm
Тежина : 124g/пар
Карактеристики : Нема мирис, анти-бактерии, силна wearability TPR гума обезбедува влечење максимална контрола Двојно страна заклучување на Черепот дизајн Купувачот Совети :
Ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Време На Испорака :
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.

Основни својства

Бренд Име:
Ленс Дома
Материјал:
Alluminium Алуминиумски+Гума
Должина (cm):
13cm
Ширина(см):
2,2 см
содржи:
2 компјутери
Употреба:
Велосипедот Handlebar Маска
Тежина:
80g

Тие исто така купуваат со овој производ.