.

.

Топла Продаде Црвено Единствена Вистинска Кожа Polka Точка Првиот Пешаци, Деца Новороденче Moccasins Бебе Дете Чипка Бебе Чевли

Топла Продаде Црвено Единствена Вистинска Кожа Polka Точка Првиот Пешаци, Деца Новороденче Moccasins Бебе Дете

DEN 263.00
DEN 328.80
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Предмет тип : вистински кожени чевли
Материјали : Brand New Висок Квалитет на Боја : како фотографии Големина на :
US1= 0-6 M = 11.5 cm outsole должина на чевли
US2 = 6-12 M = 12.5 cm outsole должина на чевли
US3 = 12-18 МИЛИОНИ = 13.5 cm outsole должина на чевли
US4 = 18-24 M = 14.5 cm outsole должина на чевли
Топло Совети : ве Молиме според вашето бебе е метри должина cm купите, наместо возраст Нашата единица е cm ,и 1 инч=2.54 см Забелешка : 1 : Нашите чевли е 1.4 mm дебели кравја кожа,па цената е повисока од вообичаената 0.8 mm дебел бебе moccasins. 2 : Пред да го купите pls внимателно изберете големина сакате,постои отстапување од 1-3cm како причина на поставување релаксираат. 3 : Pls мерка на вашето бебе нозе пред да го купите чевли.pls додадете 1-1.5 cm повеќе од нозете. Ве молиме оставете порака забелешка вашата боја, големина и количина, ако не се забелешка, ние ќе случаен испорака

Основни својства

Чевли Големина:
1, 2, 3, 4
Бренд Име:
HONGTEYA
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Шаблон Тип:
Polka Dot
Outsole Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Плитки
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
боја:
како фото
Возраст:
мало девојче,0-2 возраст бебето
Одговараат на:
бебе се носат,Затворен деца
Пол:
бебе девојка бебе момче
is_customized:
yes
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
За сезоната:
Пролет, Есен
бебе moccasins чевли:
Првиот Пешаци

Тие исто така купуваат со овој производ.